آموزش مناسک حج

دفتر فیش حج محمد 2
/ دسته ها: اخبار حج

اعزام 11 هزار زائر از خراسان رضوی به حج تمتع

گروه اجتماعی- مسئول روابط عمومی سازمان حج و زیارت خراسان رضوی از اعزام ۱۱ هزار زائر از خراسان رضوی به بیت‌الله الحرام خبر داد.

عباس خدا شناس، مسئول روابط عمومی سازمان حج و زیارت خراسان رضوی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی، بیان کرد: ثبت نام حج تمتع تا پایان دی ماه انجام و با استقبال خوبی همراه بود.
وی افزود: در حال حاضر ۷۸ کاروان در قالب ۸۵ نفره، ۱۱۵ نفره، ۱۳۵ نفره و ۱۶۰ نفره تشکیل شده و کلاس مناسک حج در حال برگزاری است.
خداشناس اظهار کرد: از مجموع کاروان‌های تشکیل شده هشت کاروان متعلق به اهل سنت است که در مجموع ۱۰ هزارو ۱۰ نفر زائر هستند.
مسئول روابط عمومی سازمان حج و زیارت خراسان رضوی، ابراز کرد: بیشترین زائر استان به تعداد ۵ هزارو ۷۵۰ نفر از مشهد اعزام خواهد شد.
وی گفت: رنج قیمت از ۱۴ میلیون و ۲۲۳ هزار تومان تا ۱۸ میلیون و۳۶۵ هزار تومان است که در دو مرحله قابل واریز بوده و مرحله اول آن در وقت ثبت‌نام از زائران دریافت شده و مرحله دوم تا آخر اردیبهشت قابل واریز است.
خداشناس ابراز کرد: اصل فیش ودیعه از واریز مرحله اول کسر خواهد شد، ضمن اینکه طبق توافق بانک ملی نیز از واریز مرحله دوم مبلغ یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به ودیعه گذاران برگردانده می‌شود.
مسئول روابط عمومی سازمان حج و زیارت خراسان رضوی گفت: از بین ۷۸ کاروان، ۳۵ کاروان مدینه قبل هستند که اعزام زائران از ۲۸ تیرماه آغاز خواهد شد.

چاپ
37 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
[EasyDNNnews:GravityGallery] [EasyDNNnews:IfExists:AuthorProfile]
[EasyDNNnews:Author:Image:Width:85:Height:120:Resize:Crop]

[EasyDNNnews:Author:DisplayName][EasyDNNnews:Author:RSSURL]

[EasyDNNnews:Author:ShortInfo] [EasyDNNnewsLocalizedText:Otherpostsby] دفتر فیش حج محمد 2
[EasyDNNnews:Author:Contact] [EasyDNNnews:Author:FullInfo] [EasyDNNnews:Author:Facebook] [EasyDNNnews:Author:Twitter] [EasyDNNnews:Author:LinkedIn] [EasyDNNnews:Author:GooglePlus]
[EasyDNNnews:EndIf:AuthorProfile] [EasyDNNnews:IfExists:AuthorGroup]
[EasyDNNnews:Author:GroupImage:Width:85:Height:120:Resize:Crop]

[EasyDNNnews:Author:GroupName][EasyDNNnews:Author:GroupRSSURL]

[EasyDNNnews:Author:GroupInfo]
[EasyDNNnews:Author:GroupContact] [EasyDNNnews:Author:GroupFacebook] [EasyDNNnews:Author:GroupTwitter] [EasyDNNnews:Author:GroupGooglePlus] [EasyDNNnews:Author:GroupLinkedIn]
[EasyDNNnews:EndIf:AuthorGroup] [EasyDNNnews:RelatedArticles]

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر