آموزش مناسک حج

خانم تیلا
/ دسته ها: اخبار حج

مدیر رادیو زیارت مطرح کرد؛ آمادگي راديو زيارت براي همکاري با حج و زيارت

مدیر رادیو زیارت در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب اعلام کرد: این رادیو برای همکاری و ارتباط بیش از پیش با مجموعه حج و زیارت در عرصه‌های مختلف بویژه برنامه سازی آمادگی دارد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، آقای هادی افشار صفوی مدیر رادیو زیارت امروز با حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی دیدار و گزارشی از برنامه‌های این رادیو در حوزه‌های مختلف ارائه کرد.
آقای افشار با اشاره به فعالیت‌های رادیو زیارت در حوزه حج و زیارت، اربعین و مناسبت‌های مذهبی تأکید کرد: این رادیو آمادگی دارد تا با بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت بیش از پیش در عرصه‌های مختلف بویژه برنامه سازی همکاری و ظرفیت و فرصت ارتباط با زائران را هرچه بیشتر فراهم کند.
در ادامه این دیدار، نماینده، ولی فقیه در امور حج و زیارت از ظرفیت زیارت بعنوان ظرفیتی بسیار ارزشمند و بزرگ یاد کرد که باید از آن برای ارتقای سطح معنوی و فرهنگی زائران به خوبی استفاده شود.
حجت الاسلام و المسلمین نواب با اشاره به اینکه رادیو زیارت در حوزه حج و زیارت می‌تواند به زائران خدمات خوبی ارائه دهد، گفت: این رادیو فرصت فوق العاده‌ای را برای علاقه‌مندان و خدمتگزاران به زائر و زیارت فراهم کرده است و از این فرصت می‌توان برای بهینه شدن برنامه‌ها و فعالیت‌ها در حوزه زیارت برای مردم شایسته ایران بهره برد.
وی با بیان این که درموسم حج، سفر‌های زیارتی عمره و عتبات عالیات و مناسبت‌هایی مانند اربعین زائران می‌توانند از برنامه‌های این رادیو بهره‌مند شوند، گفت: ارائه برنامه‌های آموزشی، گسترش فرهنگ زیارت، برجسته‌سازی معارف اهل بیت (ع)، برنامه سازی درحوزه حج و زیارت و پاسخ به سوالات می‌تواند از جمله زمینه‌های همکاری میان بعثه مقام معظم رهبری و رادیو زیارت باشد.
در این دیدار آقای افشار به تشریح جزئیات برگزاری نخستین جشنواره تولیدات رادیو زیارت پرداخت و تصریح کرد: در تلاش هستیم که برآیند این رادیو را افزایش دهیم و با توجه به شرایطی که داریم، تولیدات خود را درعرصه‌های مختلف گسترش دهیم و در فضای مجازی حضور فعال تری داشته باشیم.
Print
43 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر