آزادی ۱۲ زندانی در نیشابور به مناسبت میلاد باب الحوائج امام موسی الکاظم(ع)
الناز باقرخانی
/ دسته ها: اخبار فیش حج

آزادی ۱۲ زندانی در نیشابور به مناسبت میلاد باب الحوائج امام موسی الکاظم(ع)

همزمان با خجسته سالروز میلاد پرنور و برکت حضرت امام موسی کاظم (علیه‌السلام) باب‌الحوائج ۱۲ زندانی نیازمند شهرستان نیشابور از نعمت آزادی بهره مند شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خراسان رضوی، با مشارکت امام جمعه، ائمه جماعت و نمازگزاران مساجد شهرستان نیشابور ، ۱۲ زندانی نیازمند در قالب طرح نذر هشتم از زندان آزاد شدند.

مدیرکل زندان‌های خراسان رضوی ضمن تبریک میلاد امام موسی کاظم(ع) گفت: درطرح نذر هشتم که مرکز و محوریت اصلی آن مساجد و نمازگزاران هستند در هشتم هر ماه حداقل ۸ زندانی به نیت امام هشتم(ع) از زندان آزاد می‌شوند که پس از آزادی از حمایت‌های فرهنگی،اجتماعی و مادی مردمی برخوردار می‌شوند.

سعید سرباز جانفدا افزود: در اجرای مرحله نهم این طرح با پرداخت مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال توسط خیرین و نمازگزاران مساجد نیشابور تعداد ۱۲ نفر از زندانیان نیازمند از زندان آزاد و تحت پوشش حمایت‌های مساجد محله خود قرار گرفتند.

گفتنی است؛ از ابتدای این طرح تا کنون تعداد ۴۰۰ نفر از زندانیان نیازمنداز زندان‌های خراسان رضوی آزاد شدند.

سایت تخصصی فیش حج محمد

سایت آگهی فیش حج

اینستاگرام حج محمد

مشاوره رایگان حج و زیارت

کانال تلگرام حج محمد

مطلب قبلی نگاهی به ادبیات خوزستان
مطلب بعدی امکان پرداخت حق پرستاري پس از شهادت جانبازان 70 درصد
Print
0 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته