امکان پرداخت حق پرستاري پس از شهادت جانبازان 70 درصد
الناز باقرخانی
/ دسته ها: اخبار فیش حج

امکان پرداخت حق پرستاري پس از شهادت جانبازان 70 درصد

خبرگزاری آریا- معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید با اشاره به انتشار برخی اخبار در رسانه‌ها درباره ادامه پرداخت حق پرستاری همسران جانبازان 70 درصد پس از شهادت جانباز، توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از «ایثار»، محمود پاکدل تصریح کرد: از آنجا که همسران جانبازان 70 درصد پس از شهادت جانباز، همسر شهید محسوب می‌شوند ادامه پرداخت حق پرستاری برای عزیزانی که سال‌هایی از عمر خود را به پرستاری جانبازان 70 درصد پرداختند، ممکن است.
وی با تأکید بر اینکه ادامه پرداخت حق پرستاری در مورد همسران جانبازان 70 درصد امکان‌پذیر است، گفت: بر اساس ماده 26 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران دولت موظف است نسبت به برقراری حق پرستاری و حق همیاری بر مبنای حداقل دستمزد ماهانه کارگران، اقدام و اعتبار مورد نیاز را در لوایح سنواتی منظور کند و در اصلاح ماده 26 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران؛ والدین و همسران و فرزندان شهدا که دارای بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج یا محدودیت‌های جسمی و حرکتی هستند، به‌عنوان تبصره یک به این ماده اضافه شده‌اند، که با لحاظ شرایط لازم و با تشخیص کمیسیون پزشکی اقدام می‌شود.

سایت تخصصی فیش حج محمد

سایت آگهی فیش حج

اینستاگرام حج محمد

مشاوره رایگان حج و زیارت

کانال تلگرام حج محمد

مطلب قبلی آزادی ۱۲ زندانی در نیشابور به مناسبت میلاد باب الحوائج امام موسی الکاظم(ع)
مطلب بعدی کسب‌وکارهای حوزه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی توانمند می‌شوند
Print
0 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته