با توجه به اینکه سایت فیش حج محمد اغلب در رنک اول و دوم گوگل می باشد دیده شوید

آموزش گذاشتن اگهی ویژه

ابتدا بایستی شما در سایت ثبت نام کنید و سپس اگهی خود را ثبت نمایید.

1. ابتدا روی دکمه اگهی رایگان (سبز رنگ ) کلیک کنید

2. در صورتیکه ثبت نام نکرده اید ثبت نام کنید. ثبت یک شماره موبایل و رمز عبور (و تایید مقررات سایت) کافی است.کدی(جهت اعتبار سنجی) به موبایلتان ارسال می گردد که پس از ورود کد در سایت ثبت نام شما کامل می گردد (بعدا می توانید پروفایل خودتان را نیز کامل نمایید. ولی الزامی نیست)

3. سپس نوع اگهی خود را انتخاب کنید فیش حج، گردشگری مذهبی، ملزومات حج، دقت کنید که نوع اگهی را درست انتخاب کنید که بهره لازم را در سایت ببرید.

با انتخاب گزینه فیش حج صفحه دیگری باز می شود

4. نوع اگهی دهنده را مشخص فرمایید. شخص شرکت(دفاتر زیارتی و واسطه)

۵. انتخاب عکس یک از سه گزینه زیر را انتخاب می کنیم

1-عکس پیش فرض: در حالت پیش فرض یک عکس تبلیغاتی نمایش داده میشود

2- انتخاب از عکس های موجود: با کلیک روی انتخاب عکس، عکس های مرتبط با نوع اگهی ظاهر می گردد که میتوانید عکس مورد نظر را با کلیک روی آن انتخاب کنید (کادر سبز رنگ دور عکس نمایش داده می شود)

3- بارگذاری عکس:با کلیک در مکان مشخص شده می توانید عکس دلخواه (با توجه به مقررات سایت) با سایز 240 * 640 پیکسل را اپلود کنید.

۶. پس از پر کردن گزینه های مرتبط با فیش حج دکمه ویژه کردن نمایش داده می شود (در صورتیکه که کلیه 12 جایگاه صفحه اول پر شود دکمه ویژه کردن نمایش داده نمیشود و شما می توانید با تماس با شماره 09351032200 این جایگاه را رزرو نمایید.) با فعال کردن دکمه ویژه کردن در صورتیکه حساب شما به میزان لازم شارژ باشد اگهی ثبت می شود و در لیست تایید قرار می گیرد.

6. در صورتیکه حسابتان شارژ نباشد از طریق درگاه بانکی میتوانید حسابتان را شارژ نمایید. در صورت داشتن سوال میتوانید با شماره اعلامی تماس حاصل نمایید.

7. اگهی ها حداکثر 48 ساعت پس از ثبت اگهی تایید خواهد شد. و در صورتیکه اصلاحی لازم باشد (با توجه به مقررات سایت) اصلاحات انجام می شود

نشانی دفتر

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان جمالزاده جنوبی، نرسیده به کوچه شعله ور، پلاک 39، طبقه اول، واحد5

دانلود برنامه اندروید -دانلود کنید (حجم: 8 مگابایت)

فایل با فرمت zip میباشد که لازم است بعد از دانلود آن را Unzip کرده و فایل داخلی یعنی apk را روی موبایل یا تبلت خود نصب کنید

دروازه پرداخت معتبر