فیش حج عمره

فیش حج عمره یک ودیعه است که افراد متقاضی حج  واریز می کنند تا در زمان مناسب و طبق نوبت به حج اعزام شوند. در صورتی که در زمان رسیدن نوبت فیش حج عمره شخص امکان رفتن به سفر حج را نداشته باشد با رعایت شرایط می توان فیش حج خود را به غیر واگذار کند. فیش ها از سال ۱۳۸۰تا۱۳۹۰ ثبت نام شده است. از جمله اصلی ترین عواملی که روی قیمت فیش حج تاثیر زیادی میگذارد سال اعزام می باشد. به فیش هایی که ثبت نام آن ها زودتر صورت گرفته فیش های اعلامی گویند و تشرف آن ها زودتر صورت میگیرد.

 

خرید و فروش فیش حج عمره

خرید و فروش فیش حج به صورت توافقی بین خریدار و فروشنده انجام میگیرد در نتیجه هنگام خرید فیش حج باید به نکاتی توجه کنید تا متضرر نشوید. فروش فیش عمره باید از طریق دفاتر مورد تایید سازمان حج و زیارت انجام بگیرد. گاهی دارندگان فیش حج به دلایل مختلف توانایی رفتن به حج را ندارند. آن ها می توانند از کارشناسان مربوطه ما مشاوره بگیرند و فیش ثبت نامی بانک خود را با قیمت مصوبه سازمان حج بفروشند.

انتقال فیش حج عمره

هنگام خرید فیش حج هیچ فیش را وکالتی نخرید و انتقال قطعی انجام دهید زیرا خرید فیش وکالتی مشکلات زیادی دارد. ملاک سازمان حج و زیارت این است که فیش حج به نام شما باشد پس تا زمانیکه فیش را بنام خود نزنید نمی توانید جهت ثبت نام کاروان ها مراجعه کنید.

اولویت حج عمره

اولویت فیش عمره از عدد 0 تا 600 می باشد. نحوه اختصاص این اولویت ها در سال 1390 توسط سازمان حج و زیارت از طریق قرعه کشی انجام شد و به هر عدد فیش عمره یک عدد بر اساس قرعه کشی داده شد و این اعداد زمان اعزام را مشخص میکنند.

 

خرید و فروش فیش حج عمره با مجوز رسمی از سازمان حج و زیارت

سایت فیش حج محمد مرجع کاملی است برای افرادی که می خواهند با قیمت عادلانه خرید فروش فیش انجام دهند
ثبت آگهی فیش حج09351032200

قیمت فیش حج عمره

عواملی در ارزش گذاری قیمت فیش حج عمره دخالت دارند که در زیر به طور مختصر به شرح آن ها می پردازیم.

1.قیمت دلار: یکی از اصلی ترین عواملی که در قیمت فروش فیش عمره تاثیر مستقیم دارد افزایش قیمت دلار می باشد. با افزایش قیمت دلار نرخ برگ فیش افزایش پیدا میکند.
2.هزینه ثبت نام اعلامی سازمان حج و زیارت: هزینه ای که هنگام ثبت نام در برای هر برگه حج واریز شده است یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت فیش حج هستند.
3.اولویت اعزامی: سال اعزام به حج موجب تغییر قیمت می شود و هر چه اولویت اعزام نزدیکتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است.

تفاوت عمره تمتع با عمره مفرده:

  • 1. عمره تمتع طواف نساء و نماز طواف نساء ندارد ولی در عمره مفرده این اعمال انجام می شود.
  • 2. احرام عمره تمتع باید در ماه های مخصوص حج (شوال، ذی القعده، ذی الحجه) انجام شود؛ درصورتیکه احرام عمره مفرده این شرط را ندارد.
  • 3. در عمره تمتع باید تقصیر (چیدن مقداری از مو یا ناخن) انجام داد؛ اما در عمره مفرده، بین تقصیر و تراشیدن سر اختیار وجود دارد.
  • 4. در عمره تمتع احرام باید یکى از مواقیت پنج گانه باشد؛ اما در عمره مفرده علاوه بر میقات های از أدنى الحل (مانند مسجد تنعيم) نيز مى توان محرم شد.

نشانی دفتر

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان جمالزاده جنوبی، نرسیده به کوچه شعله ور، پلاک 39، طبقه اول، واحد5

دانلود برنامه اندروید -دانلود کنید (حجم: 8 مگابایت)

فایل با فرمت zip میباشد که لازم است بعد از دانلود آن را Unzip کرده و فایل داخلی یعنی apk را روی موبایل یا تبلت خود نصب کنید

دروازه پرداخت معتبر