اطلاعیه؛ ضرورت مشارکت حداکثری دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع در سامانه رزرو
1401/09/01
64 بازدید

اطلاعیه؛ ضرورت مشارکت حداکثری دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع در سامانه رزرو

به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت؛ در متن این اطلاعیه آمده است؛ تکمیل و به روز رسانی اطلاعات فردی ودیعه گذاران حج تمتع در فراخوان عمومی تکمیل اطلاعات در سامانه رزرو به آدرسReserve.haj.ir حائز اهمیت می باشد و این اقدام فارغ از اینکه آمادگی اعزام به حج آینده را دارند یا خیر ،ضروری است.
این اطلاعیه می افزاید: بروزرسانی اطلاعات ودیعه گذاران ، افزایش مراجعات ومشارکت آنان در تکمیل اطلاعات در هریک از استانها ‏‏‏/ شهر‏‏‏/شهرستانها، امکان بیشتر و مناسب تری را برای برنامه ریزی در امور مختلف اجرایی بویژه تخصیص سهمیه و ثبت نام را فراهم می نماید.
یکی از شاخص های اصلی ، مهم و موثر در تخصیص سهمیه استانی و متعاقب آن تخصیص کاروان ، میزان مشارکت ودیعه گذاران برای تکمیل اطلاعات و همچنین به روزرسانی استان‏‏‏/ شهر و شهرستان محل سکونت و اعزام ، مذهب و ... می باشد و صرفاً تعداد اقلام باز استان‏‏‏/شهرستان به تنهایی تعیین کننده ی سهمیه استانی نخواهد بود. بنابراین این بروز رسانی اطلاعات ودیعه گذاران در سراسر کشور الزامی است.

این اطلاعیه در پایان از همه دارندگان فیش حج تمتع درخواست کرد حتما به سامانه رزرو مراجعه و بروز رسانی خود را انجام دهند.

اینستاگرام حج محمد

مشاوره رایگان حج

سایت تخصصی

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نشانی دفتر

تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان جمالزاده جنوبی، نرسیده به کوچه شعله ور، پلاک 39، طبقه اول، واحد5

دانلود برنامه اندروید - دانلود کنید (حجم: 8 مگابایت)

فایل با فرمت zip میباشد که لازم است بعد از دانلود آن را Unzip کرده و فایل داخلی یعنی apk را روی موبایل یا تبلت خود نصب کنید

دروازه پرداخت معتبر