آموزش مناسک حج

دفتر فیش حج محمد 4
/ دسته ها: اخبار حج

بهره برداری از ساختمان آستان مقدس امامزادگان حسن و قاسم(ع) کجور

همزمان با نخستین روز از دهه وقف، ساختمان آستان مقدس امامزاده حسن(ع) و امامزاده قاسم(ع) روستای کدیر بخش کجور شهرستان نوشهر به بهره‌برداری رسید.

 

 

 

 

 

 

،این ساختمان با هزینه ای  ۶۰۰میلیون تومانی و با حضور آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران،  مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران و  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با  به بهره‌برداری رسید.

 آیت الله نورالله طبرسی در این آیین با قدردانی از خیرین و متولیان احداث ساختمان آستان مقدس امامزاده حسن(علیه‌السلام) و امامزاده قاسم(علیه‌السلام) بخش کجور، گفت: در جایی که بضاعت مالی و درآمد اقتصادی مردم کم است احداث این بنا به کمک مردم منطقه  کاری ارزشمند بوده  و امیدواریم خداوند خیر و برکت به دست اندرکاران آن عنایت کند.

 وی با بیان اینکه هر کجا و هر نقطه از مازندران را مشاهده کنیم آثار و برکات اهل بیت(علیهم السلام) مشاهده می شود و همه این مکان ها آباد است، افزود: امامزادگان شعائر مذهبی ما هستند هرچه ائمه را دوست داریم باید امامزادگان را دوست داشته باشیم،

 حجت الاسلام ابراهیم حیدری، مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران نیز در این مراسم با بیان اینکه زیربنای ساختمان آستان مقدس امامزاده حسن(علیه‌السلام) و امامزاده قاسم(علیه‌السلام) روستای کدیر بخش کجور 600 متر مربع است، افزود: بیش از 24 هزار متر مربع مساحت کل حیاط و ساختمان بقعه متبرکه می باشد.

وی با بیان اینکه برای احداث ساختمان آستان مقدس امامزاده حسن(علیه‌السلام) و امامزاده قاسم(علیه‌السلام) 600 میلیون تومان هزینه شده است، افزود: 80 میلیون تومان برای غسالخانه و : برای ساخت و نصب گلدسته های این بقعه متبرکه 57 میلیون تومان هزینه شده است که توسط خیر نیک اندیش نامعلی شاملی اهدا شد.

 حجت الاسلام حیدری با بیان اینکه برای احداث ساختمان این امامزاده از کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین و اهالی روستای کدیر بهره گیری شده است، گفت: از همه خیرین که در احداث این ساختمان نقش داشتند قدردانی می کنم.

چاپ
130 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
[EasyDNNnews:GravityGallery] [EasyDNNnews:IfExists:AuthorProfile]
[EasyDNNnews:Author:Image:Width:85:Height:120:Resize:Crop]

[EasyDNNnews:Author:DisplayName][EasyDNNnews:Author:RSSURL]

[EasyDNNnews:Author:ShortInfo] [EasyDNNnewsLocalizedText:Otherpostsby] دفتر فیش حج محمد 4
[EasyDNNnews:Author:Contact] [EasyDNNnews:Author:FullInfo] [EasyDNNnews:Author:Facebook] [EasyDNNnews:Author:Twitter] [EasyDNNnews:Author:LinkedIn] [EasyDNNnews:Author:GooglePlus]
[EasyDNNnews:EndIf:AuthorProfile] [EasyDNNnews:IfExists:AuthorGroup]
[EasyDNNnews:Author:GroupImage:Width:85:Height:120:Resize:Crop]

[EasyDNNnews:Author:GroupName][EasyDNNnews:Author:GroupRSSURL]

[EasyDNNnews:Author:GroupInfo]
[EasyDNNnews:Author:GroupContact] [EasyDNNnews:Author:GroupFacebook] [EasyDNNnews:Author:GroupTwitter] [EasyDNNnews:Author:GroupGooglePlus] [EasyDNNnews:Author:GroupLinkedIn]
[EasyDNNnews:EndIf:AuthorGroup] [EasyDNNnews:RelatedArticles]

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر