آموزش مناسک حج

دفتر فیش حج محمد 4
/ دسته ها: اخبار حج

خراسان رضوی نیاز به 650 هزار میلیارد ریال سرمایه دارد

رئیس سازمان حج و زیارت و استاندار سابق خراسان رضوی گفت: این استان تا پایان برنامه ششم توسعه نیاز به جذب 650 هزار میلیارد ریال سرمایه دارد که امید است استاندار جدید بتواند زمینه جذب آن را فراهم کند.

علیرضا رشیدیان چهارشنبه شب در مراسم تودیع و معارفه استانداران قدیم و جدید خراسان رضوی در مشهد افزود: سالانه 30 میلیون زائر و گردشگر به خراسان رضوی سفر می کنند که این تعداد نیاز به دریافت خدمات مطلوب دارند.
وی تاکید کرد: خراسان رضوی ظرفیت های بسیار دارد که باید با بهره گیری مناسب از آنها زمینه ارائه بهترین خدمات به زائران و گردشگران را فراهم کرد.
رشیدیان گفت: رزم حسینی گزینه شایسته ای برای استانداری خراسان رضوی است و باید از وزیر کشور به خاطر انتخاب مدبرانه و هوشمندانه وی برای این استان قدردانی کرد.
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به ظرفیت های بیشمار آستان قدس رضوی اظهار داشت: دولت باید از ظرفیت های این نهاد در جهت پیشبرد برنامه های اقتصادی استفاده بیشتری نماید و ضروری است این مهم در دستور کار استاندار جدید قرار گیرد.
وی با اشاره به عملکرد خراسان رضوی در حوزه اشتغال گفت: پارسال این استان در حوزه اشتغال موفق شد رتبه نخست کشور را به دست آورد و همچنین خراسان رضوی تاکنون در حوزه جذب سرمایه بویژه سرمایه خارجی به توفیقات بسیار دست یافته و رتبه نخست را در کشور به دست آورده است.
رشیدیان با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن افزود: در آغاز این جنگ، اقدامات اجرایی در کشور کندتر شده لذا امید است، استاندار جدید خراسان رضوی از فرصت های پیش رو و نیروی انسانی کارآمد استان برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی بهره بیشتری ببرد.
در این مراسم علیرضا رزم حسینی به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی معرفی و از خدمات علیرضا رشیدیان استاندار قبلی این استان قدردانی شد.

چاپ
69 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
[EasyDNNnews:GravityGallery] [EasyDNNnews:IfExists:AuthorProfile]
[EasyDNNnews:Author:Image:Width:85:Height:120:Resize:Crop]

[EasyDNNnews:Author:DisplayName][EasyDNNnews:Author:RSSURL]

[EasyDNNnews:Author:ShortInfo] [EasyDNNnewsLocalizedText:Otherpostsby] دفتر فیش حج محمد 4
[EasyDNNnews:Author:Contact] [EasyDNNnews:Author:FullInfo] [EasyDNNnews:Author:Facebook] [EasyDNNnews:Author:Twitter] [EasyDNNnews:Author:LinkedIn] [EasyDNNnews:Author:GooglePlus]
[EasyDNNnews:EndIf:AuthorProfile] [EasyDNNnews:IfExists:AuthorGroup]
[EasyDNNnews:Author:GroupImage:Width:85:Height:120:Resize:Crop]

[EasyDNNnews:Author:GroupName][EasyDNNnews:Author:GroupRSSURL]

[EasyDNNnews:Author:GroupInfo]
[EasyDNNnews:Author:GroupContact] [EasyDNNnews:Author:GroupFacebook] [EasyDNNnews:Author:GroupTwitter] [EasyDNNnews:Author:GroupGooglePlus] [EasyDNNnews:Author:GroupLinkedIn]
[EasyDNNnews:EndIf:AuthorGroup] [EasyDNNnews:RelatedArticles]

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر