آموزش مناسک حج

خانم تیلا
/ دسته ها: اخبار عمومی

اجازه نخواهیم داد دیگران در خلیج فارس دخالتی کنند

معاون بسیج نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مشکل اقتصادی این نیست که به کدخدا توکل کنیم و مذاکره ممنوع و برای ما خیانت و سم است و مشکلات اقتصادی را باید با دانش و توان نیروهای جوان کشور حل کنیم.

سرهنگ علی علی نژاد در همایش تجلیل چهار هزار نفری رزمندگان، جانبازان و ایثارگران که در مسجد جامع امام خمینی میناب برگزار شد، ضمن تسلیت ایام عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: امیدواریم بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم و شرمنده آنان نباشیم.

معاون بسیج نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یادآور آزادگی مردان ماست، تصریح کرد: بعد از چهل سال ایستادگی توانستیم در میان کشورهای منطقه با اقتدار روی پای خود بایستیم و به یک الگو در جهان تبدیل شویم.

علی نژاد تصریح کرد: پشتیبانی قدرت های شرق و غرب و کشورهای حاشیه خلیج فارس بود که صدام را توهم زده کرد تا به میهن ما حمله کند.

این مقام مسئول بیان کرد: برای یک متر سیم خاردار و یک فشنگ در مضیقه بودیم در صورتی که بیش از 80 کشور به صدام کمک می کردند.

جانشین سابق سپاه امام سجاد علیه السلام هرمزگان، گفت: رشادت ها و ایثارگری رزمندگان بود که این حماسه بزرگ را خلق کرد.

علی نژاد تاکید کرد: بعد از اینکه انگلیسی ها کشتی ایرانی را توقیف کردند تنها چهار روز بعد از آن کشتی انگلیسی را در خلیج فارس متوقف نمودیم و به بندرعباس منتقل کردیم

وی افزود: جهان باور نداشت سامانه سوم خرداد بتواند پهپاد آمریکایی را سرنگون کند در صورتی که بنا به باور و دانش بومی توانستیم این مشت محکم را بر دهان استکبار بکوبیم.

معاون بسیج نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: آینده از آن جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و کشورهای حاشیه خلیج فارس بدانند که آمریکا بزودی به آنان پشت خواهد کرد.

وی یادآور شد: در این مقطع در اوج اقتدار هستیم و اجازه نخواهیم داد دیگران در خلیج فارس دخالتی کنند و امنیت آن بر عهده نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

این مقام نظامی گفت: راه حل برطرف کردن مشکل اقتصادی این نیست که به کدخدا توکل کنیم بلکه مشکلات اقتصادی را باید با دانش و توان نیروهای جوان کشور حل کنیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه توکل بر خدا بود که ایران را در جنگ تحمیلی پیروز کرد و نه اینکه به اشخاص و دولت ها امید داشته باشیم، اظهار کرد: امروز جوانان ما از مشکلات و بیکاری می نالند و باید این وضعیت بهبود یابد.

وی، خاطرنشان کرد: جوانی که می تواند سامانه سوم خرداد را بسازد و پیشرفته ترین پهپاد آمریکایی را سرنگون کند مطمئن باشید می تواند مشکلات اقتصادی کشور را نیز مرتفع کند.
Print
100 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر